Margarita Ņesterova, Psihoterapijas speciāliste, psiholoģe

Prakse:

Privātprakse; Psiholoģiskais centrs “Intence”, Daugavpils, Mihoelsa 47

Tālr.: +37126443082

E-pasts: margarita.nesterova2016@gmail.com

Internets http://psihologaprakse.mozello.lv/

Izglitība:

Esmu ieguvusi psiholoģijas doktora grādu , izglītības psihologa kvalifikāciju Daugavpils Universitātē, eksistenciālā psihoterapeita kvalifikāciju Humānistiskās un Eksistenciālās psiholoģijas institūtā (Lietuva). Esmu sertificēts psihologs konsultatīvajā un veselības psiholoģijā, kā arī sertificēta psihoterapijas speciāliste eksistenciālās psihoterapijas virzienā (Latvijas psihoterapijas speciālistu reģistrs www.psihoterapija.lv) .  Pastāvīgi paplašinu savas zināšanas dažādos kursos, semināros un zinātniskajās konferencēs.

Pakalpojumi:

  • Individuālās un ģimeņu psiholoģiskās konsultācijas
  • Bērnu un pusaudžu psiholoģiskā konsultēšana, korekcija
  • Eksistenciālā psihoterapija
  • Smilšu terapija
  • Psiholoģiskā izpēte un atzinumu sagatavošana
  • Skype konsultācijas
  • Treningu un semināru vadīšana

Strādāju ar pieaugušajiem, jauniešiem, pusaudžiem un bērniem. Vienas konsultācijas – sesijas laiks 50-60 minūtes

Strādāju gan latviešu gan krievu valodā.

Par mani:

Ikdienas dzīvē, izņemot darbu, saista daba, laba mūzika, saistoša lasāmviela, kopīga brīvā laika pavadīšana ģimenes lokā un viss, kas spēj padarīt dzīvi krāsaināku un interesantāku.

Mana pārliecība ir stingra tajā, ka katrā cilvēkā ir milzīga iekšējo resursu krātuve, kurus apzinoties, mēs spējam uzņemties atbildību par savu dzīvi un atrast pareizākos ceļus, pa kuriem iet tālāk. Ikviens pārbaudījums tiek mums dots ar kādu lielāku mērķi un rezultāts tam ir iegūtā pieredze, un mūsu izvēle ir tajā, kādām acīm uz šo pieredzi paskatīties.

Man ir svarīgi dod iespēju katram cilvēkam, kurš vēlas palīdzēt sev, saņemt profesionālu atbalstu, tāpēc svarīgākie vārdi, uz ko balstos praksē ir konfidencialitāte, godīgums, kvalitāte un individuāla pieeja katram klientam.

           Наверх