Uzsākta pieteikšanās bezmaksas semināriem

Līdz 25. septembrim Daugavpils un Daugavpils novada sociālās atstumtības riskam pakļautām ģimenēm ar bērniem, skolotājiem un sociālajiem darbiniekiem ir iespēja pieteikties projekta „Psihosociālā atbalsta un palīdzības sniegšana Daugavpils un Daugavpils novada skolotājiem, sociālajiem darbiniekiem un ģimenēm ar bērniem” (līguma Nr. 2012.EEZ/PP/1/MIC/098/016) bezmaksas semināriem-treningiem.

Semināri–treningi skolotājiem un sociālajiem darbiniekiem, kuros dalībnieki saņems praktiskus padomus, kā, strādājot saspringtā gaisotnē, izvairīties no stresa un dzīvot harmonijā, kā arī praktiskie semināri vecākiem, kuru laikā viņi iegūs psiholoģisko stabilitāti, kas ir pamats veiksmīgai integrācijai sabiedrībā un labvēlīgām attiecībām ģimenē, sāksies jau oktobrī. Ikvienam semināra dalībniekam tiks piedāvātas arī bezmaksas individuālās konsultācijas.

Visi projekta semināri-treningi un individuālās konsultācijas notiks biedrības „Psiholoģisko konsultāciju centrs „INTENCE”” telpās: Saules ielā 49, Daugavpilī, 2. stāvā. Semināri vecākiem notiks darba dienu vakaros no plkst. 18.00-19.30 vienu reizi nedēļā. Semināri skolotājiem un sociālajiem darbiniekiem notiks trīs dienas pēc kārtas no plkst. 9.00-17.00. Seminārus un konsultācijas vadīs sertificēti psihologi: Ludmila Dijokiene, Olga Petkeviča un Linda Vingre.

Semināru plāns 2013. gadam:

Interesentiem pieteikums līdz 25.09. (iesk.) ir jāsūta uz e-pastu info@intence.lv. Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, izvēlētā grupa, izvēlētais seminārs, kontakttālrunis un e-pasts.

Papildus informācija: info@intence.lv, 27042690 un www.intence.lv.

Gaidīsim Jūsu pieteikumus!


Šī publikācija ir izdota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība „Psiholoģisko konsultāciju centrs „INTENCE””.

 

 

           Наверх