ES projekta rudens posms – sākušies semināri un konsultācijas

Oktobrī sākās nākošais, ļoti praktisks ES projekta „Psihosociālā atbalsta un palīdzības sniegšana Daugavpils un Daugavpils novada skolotājiem, sociālajiem darbiniekiem un ģimenēm ar bērniem” (līguma Nr. 2012.EEZ/PP/1/MIC/098/016) posms biedrībā „Psiholoģisko konsultāciju centrs „INTENCE””.

Tika organizētas un savu darbu uzsāka četras semināra – treninga „Tava dzīve – tavās rokās” grupas vecākiem, ar kuriem strādā divas psiholoģes – Ludmila Dijokiene un Linda Vingre.

Projektā vēlējās piedalīties ļoti daudzi. Potenciālajiem pretendentiem, kuri netika ierakstīti grupās šogad, būs iespēja piedalīties projekta aktivitātēs 2014. gada pirmajā pusgadā.

Nodarbības notiek vakaros – no pirmdienas līdz ceturtdienai. Divas aktīvas komunikācijas stundas – jauns dzīves un sevis izpratnes līmenis.

Jau ir nokomplektētas arī semināra „Emocionālā izdegšanas sindroma profilakse” divas skolotāju un sociālo darbinieku grupas, kuras sāks savu darbu no 28. oktobra (vadīs – psiholoģe, psihoterapeite Olga Petkeviča).

Projekts „Psihosociālā atbalsta un palīdzības sniegšana Daugavpils un Daugavpils novada skolotājiem, sociālajiem darbiniekiem un ģimenēm ar bērniem”, veiksmīgi turpina savu darbu, kas tika iesākts 2013. gada septembrī.

 

Informācijai:

Ludmila Dijokiene, biedrības „INTENCE” vadītāja

27042690, ljudmiladi@gmail.com

www.intence.lv

 

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

www.sif.lv, www.eeagrants.lv, www.eeagrants.org

Šī publikācija ir izdota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība „Psiholoģisko konsultāciju centrs „INTENCE””.

 

 

           Наверх