DZĪVE IR SKAISTA

Nu jau pagājušajā mācību gadā man tika dota iespēja apmeklēt kursus psiholoģisko konsultāciju centrā “Intence”. Kursu tēma bija “Emocionālās izdegšanas sindroms”. Strādājot pirmskolā un audzinot trīs bērnus, tas bija pašā reizē. Kursi palīdzēja pateikt ”Stop” – padomā par sevi, savādāk dzīve aizies pa burbuli. Kursu vadītāja, brīnišķīgs cilvēks, Olga Petkeviča ar savu mieru un labsajūtu ieviesa arī manī mieru un ticību turpmākai dzīvei. Nodarbības bija ļoti interesantas, palīdzēja iedziļināties sevī un saprast, ka dzīve ir skaista. Katrs uzdevums deva iespēju atklāt sevī ko jaunu. Izejot no psiholoģisko konsultāciju centra “Intence”, dziļi ieelpoju un sapratu ”DZĪVE IR SKAISTA”.

Cik liels pārsteigums un prieks pārņēma mani, kad kursu noslēgumā es izvilku laimīgo konfektīti, kas deva iespēju maija beigās piedalīties noslēguma izbraukuma seminārā ar nosaukumu “Veselīgs dzīvesveids kā dzīves stils”. Man tika piedāvāta iespēja izrauties no satrauktās pilsētas dzīves un iekļauties lauku dzīvē, kas arī man nav sveša. Šeit es iepazinu daudz jaunu cilvēku, domubiedru un vēlreiz sapratu, ka dzīve ir skaista.

30. maijā mūsu grupa, kas sastāvēja no 30 cilvēkiem, ieradās Aglonas novada viesu mājā ”Mežinieku mājas”. Mūs izvietoja istabiņās ar visām ērtībām. Laika apstākļi mūs apbalvoja ar siltumu un sauli. Apkārtējais klusums un tajā pašā laikā dzeguzes kūkošana deva iespēju vēlreiz padomāt par savu dzīvi. Lieliskā viesu mājas saimniece Mārīte pastāstīja, cik liels spēks ir ģimenei, un ka, turoties visiem kopā, var gāzt lielus kalnus.

Divu dienu garumā mēs iepazinām viens otru, kontaktējāmies ar domubiedriem, aktīvi piedalījāmies astoņās interaktīvās psiholoģijas sesijās. Mums tika dota iespēja meditēt un izjust veselīgas pārtikas garšu. Mēs apmeklējām Dabas izziņas taku, vienīgo Baltijā Horoskopu parku un Senbaltu zīmju parku. Mums tika dota iespēja piedalīties arī divās izbraukuma sesijās ar nosaukumu “Mūžīgo vērtību psiholoģija”. Apmeklējām Karaļa kalnu un, manuprāt, vissvētāko vietu Latvijā – Aglonas baziliku.

Liels paldies semināra vadītājām Olgai Petkevičai, Lindai Vingrei, Ludmilai Dijokienei par doto iespēju saprast, ka “DZĪVE IR SKAISTA”.

Ilona Petkeviča, semināra dalībniece

 

 

 

 

Informācijai:

Ludmila Dijokiene, biedrības „INTENCE” vadītāja,

2704269027042690, ljudmiladi@gmail.com

www.intence.lv

 

Projekts „Psihosociālā atbalsta un palīdzības sniegšana Daugavpils un Daugavpils novada skolotājiem, sociālajiem darbiniekiem un ģimenēm ar bērniem” (№ 2012.EEZ/PP/1/MIC/098/016).

 

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

www.sif.lv, www.eeagrants.lv, www.eeagrants.org

Šī publikācija ir izdota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par publikācijas saturu atbild biedrība „Psiholoģisko konsultāciju centrs „INTENCE””.

 

 

 

 

 

           Наверх